0 Sepet
Sepete Eklendi
  Sepetinizde adet ürün var
  Sepetinizde 1 adet ürün var
  Toplam
  Alışverişi Tamamla Alışverişe Devam Et

  2000 yılı içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübüne mali kaynak sağlamak amacı ile yola çıkan FENERIUM markası 2016 yılına gelindiğinde yaklaşık 11.000 m2 de faaliyet gösteren, örnek mağazaları ve satış noktaları ile Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren, Türk Perakende Sektörünün lider kulüp mağazalar zinciri haline gelmiştir.

  Sahip olunan 85 örnek mağazanın 32’si İstanbul, 8’i Ankara, 5’i İzmir, 3’ü Antalya, 3’ü Sakarya, 2'si Hatay, 2’si Konya, 2'si Muğla, 2’ si Tekirdağ’ da olup, Aydın, Adana, Afyonkarahisar, Bursa, Bolu, Çanakkale, Diyarbakır, Denizli, Düzce, Edirne, Elazığ, Kocaeli, Gaziantep, Kayseri, Kahramanmaraş, Malatya, Manisa, Mersin, Samsun, Urfa ve Yalova’ da da birer mağaza faaliyet göstermektedir. Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lefkoşa’ da 1, Hollanda Rotterdam’da da 1 adet olmak üzere toplam 2 adet Fenerium mağazası bulunmaktadır. Söz konusu mağazalara ilave olarak 2 adet gezici TIR Fenerbahçe’ nin lisanslı ürünlerini yurt genelindeki Fenerbahçeli taraftarlara ulaştırma misyonuyla tüm Türkiye’ yi dolaşmaktadır. 

   

   

  Fiziki mağazalarla birlikte www.fenerium.com.tr ve www.fenerium.de internet adresleri üzerinden de faaliyette bulunan Fenerium, Sanal Satış Mağazaları aracılığıyla tüm Türkiye ve yurt dışında yaşayan Fenerbahçeli taraftarlara Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerine bir tıklama ile ulaşma imkânı sağlamıştır. Özellikle yurt dışında yaşayan Fenerbahçe taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği Sanal Fenerium mağazası yurt içinde de satış performansını her geçen gün arttırmaktadır. Oluşturulan geniş perakende ağı sayesinde Fenerbahçe taraftarının Fenerbahçe lisanslı ürünleri ile daha kolay buluşması ve Fenerium’un bir mağaza ismi olmaktan ileri, bir marka olarak algılanması sağlanmıştır. Bu sayede Fenerium Türkiye perakende sektörü içerisinde çok kısa zamanda kendisine önemli bir yer edinmiştir.

  Perakendecilik detaylardan oluşur. Bu anlamda Fenerium, ürün tasarımından mağaza mimarisine, personel eğitiminden fiyat politikasına kadar birçok detayı ayrıntılı olarak planlayarak Fenerbahçe taraftarlarına kaliteli hizmet sunmak üzere çalışmalarını sürdürmektedir.